Цю Угоду було складено українською мовою (Ukrainian Language). Якщо який-небудь переклад цієї угоди вступає в протиріччя з його українською версією, то пріоритетне значення зберігається за українською версією.

Дата останньої редакції: 17 липня 2012 року від Різдва Христова. Славімо Його!

Положення про права та обов'язки

Дане Положення про права та обов'язки ("Положення", "Умови" або "Правила") проекту CHAT.UAMAFIA.COM (та його доменів, також «Проект» або «Ресурс») є першоджерелом умов для надання послуг, які визначають наші відносини з користувачами та іншими особами, які взаємодіють з CHAT.UAMAFIA.COM. Використовуючи CHAT.UAMAFIA.COM,переглядаючи сторінки проекту або отримуючи до нього доступ, Ви беззаперечно приймаєте ці Правила. Угода є дійсною між Вами, користувачем (як зареєстрованим, так і незареєстрованим) нашого сайту, та власниками CHAT.UAMAFIA.COM. Правила можуть періодично оновлюватись, без обов’язкової нотифікації вже зареєстрованих користувачів .

Конфіденційність

Ми піклуємося про конфіденційність Вашої інформації. Проект CHAT.UAMAFIA.COM діє у відповідності з Законами України, тому тільки ті відомості, які Ви вказуєте добровільно, можуть бути поширені у межах Закону – заповнення профілю на сторінках проекту є Вашою вільною, беззастережною згодою на поширення та використання цих даних.

Поширення Ваших матеріалів та інформації

Вам належать усі матеріали та інформація, які Ви публікуєте на CHAT.UAMAFIA.COM. Ви можете контролювати їх поширення через опції конфіденційності та налаштування програм.

Крім того:

Нам важливі Ваші відгуки та інші пропозиції щодо вдосконалення CHAT.UAMAFIA.COM, однак Ви беззастережно погоджуєтеся на те, що ми можемо використовувати їх, не беручи насебе жодних зобов'язань з оплати подібних пропозицій (так само як і Ви не несете зобов'язань з надання пропозицій).

Безпека

Ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб зробити CHAT.UAMAFIA.COM безпечним, однак ми не можемо цього гарантувати. Для забезпечення безпеки CHAT.UAMAFIA.COM необхідно, що б зусилля додавалися і з Вашого боку:

Реєстрація та безпека аккаунта

Користувачі CHAT.UAMAFIA.COM зобов'язані вказувати свої справжні імена та прізвища, а також надавати справжні відомості про себе, і ми хотіли б, щоб Ви дотримувалися цих правил.Нижче перераховані деякі зобов'язання, які Ви приймаєте на себе при реєстраціїта для підтримання безпеки Вашого аккаунта:

Захист прав інших осіб

Ми ставимося зп овагою до прав інших осіб і чекаємо цього від Вас.

Використовуючи CHAT.UAMAFIA.COM,Ви не будете розміщувати матеріали, що утискають або порушують чиїсь права або закони, або здійснювати аналогічні дії.

Ми залишаємо засобою право видалити будь-які матеріали або інформацію, розміщену Вами на CHAT.UAMAFIA.COM,якщо ми вважаємо, що вони порушують це Положення.

Ми надаємо Вам засоби для захисту прав на інтелектуальну власність.

Пам’ятайте:

Якщо Ви вважаєте,що якійсь матеріал порушує Ваші майнові права, то напишіть про це листа за адресою: [email protected] з заголовком «Copyright infringement at CHAT.UAMAFIA.COM».

У листі має бути чітко вказано наступне:

Час реакції – від 48 до 72 годин у робочий час (понеділок-п’ятниця). Скарги, заповнені не повністю, не розглядаються – будь ласка, поважайте наш час.

Якщо ми видалимо Ваші матеріали за порушення авторських прав, а Ви вважаєте, що ми видалили їх помилково, то ми надамо Вам можливість оскаржити ці дії.

Якщо Ви неодноразово порушите права на інтелектуальну власність, ми заблокуємо Ваш аккаунт, якщо вважатимемо це доцільним.

Будь-яка інша реклама або сторінки, на які ведуть посилання в рекламі, не повинні використовувати об'єкти нашого авторського права або торгові знаки (включаючи CHAT.UAMAFIA.COM, логотипи CHAT.UAMAFIA.COM) або будь-які знаки, схожі на дані логотипи , якщо інакше не передбачено нашою попередньою письмовою згодою.

Якщо Ви збираєте інформацію про користувачів CHAT.UAMAFIA.COM, то Ви: маєте отримати їх згоду, а також пояснити, що інформацію збираєте Ви (а не CHAT.UAMAFIA.COM) і розмістити інформацію про правила зберігання особистих даних з поясненням того, які дані Ви збираєте і як Ви будете їх використовувати.

Ви не будете розміщувати будь-чиї посвідчення особи або конфіденційну фінансову інформацію на CHAT.UAMAFIA.COM.

Ви не будете відзначати користувачів або розсилати електронні запрошення особам, які не є користувачами, без їх згоди. CHAT.UAMAFIA.COM пропонує користувачам використовувати інструменти подачі скарг, щоб забезпечити можливість отримання відгуків про оцінки.

Платежі

Якщо Ви здійснюєте платіж на CHAT.UAMAFIA.COM або використовуєте Кредити CHAT.UAMAFIA.COM, то Ви цим беззастережно погоджуєтеся з нашими Умовами оплати.

Реклама та інші комерційні матеріали, що розміщуються на CHAT.UAMAFIA.COM

Реклама на сторінках Проекту може публікуватись виключно за наявності нашої письмової згоди.
© 2003-2024 Creatiff VOC++ Ultimate. Авторські права застережено (свідоцтво №26958 від 18.12.2008 р.)